Pasze i Nawozy – Agro Multicco

Pasze i Nawozy – Agro Multicco

Najlepsze nasiona i pasze w województwie podlaskim!

Nasza firma Agro Multicco oferuje pasze najwyższej jakości dla bydła hodowlanego i mlecznego. Wieloletnie doświadczenie w branży powoduje, że dbamy o jakość naszych surowców oraz naszego klienta. Dostarczamy towar bezpłatnie do wszystkich klientów w odległości do 50 km od naszego magazynu. Zasięgiem ogarniamy całe województwo Podlaskie i dowozimy do takich miejscowości jak Kolno, Białystok, Grajewo czy Pisz. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą wysokojakościowych pasz rolniczych. W naszej ofercie posiadamy produkty z linii Krowi Milk, które przyczyniają się do zwiększenia ilości mleka u bydła mlecznego.

Pasze – Kolno, Grajewo, Pisz – Agro-Multicco

Od lat na terenie województwa podlaskiego jesteśmy przedstawicielem firm, posiadających w swojej ofercie wysokiej jakości pasze. Do tych firm możemy zaliczyć przedewszystkim: Cargill, Nutrena, BOS MED. dla rolników, którzy sami tworzą mieszanki żywieniowe dla swoich zwierząt oferujemy surowce paszowe, charakteryzujące się bardzo dobrą wydajnością i jakością.

Nawozy – Kolno, Grajewo, Pisz – Agro-Multicco

Nasza hurtownia oferuje nawozy i nasiona niemieckiego potentata w produkcji nasion firmy DSV. Jako nieliczni oferujemy nasiona nasiona wielu gatunków traw, lucerny i międzyplonów, dzięki temu jesteśmy jednym z najlepszych dostawców nawozów na podlasiu. Nasze mieszanki są bardzo wydajne i trudno szukać innych tego typu produktów o podobnej wydajności. Dlatego zapraszamy do kontaktu!